Wysyłka i zwroty

Dane konta:
SIATKOWY.COM
ul. Zagórska 103
25-346 Kielce

BZWBK
93 1090 2040 0000 0001 1931 4002

INFORMACJE OGÓLNE:
UWAGA: Siatki , maty, itp nadwymiary wysyłamy tylko kurierem. Po prostu taniej.

Zamówione produkty w naszym sklepie wysyłamy za pośrednictwem kuriera lub poczty polskiej. Czas oczekiwania na przesyłkę waha się od 1 do 7dni roboczych. Paczki wysyłamy po wpłacie na konto (obniża to koszt wysyłki ale tylko i wyłącznie w przypadku wybrania tego sposobu płatności w momencie składania zamówienia) lub za pobraniem (nabywca płaci za przesyłkę plus kilka zł opłat bankowych)

PRZESYŁKA :
Kurier/doręczyciel przynosi przesyłkę pod wskazany adres w godzinach od 8-18, nie ma możliwości wyboru godziny dostarczenia. Ułatwieniem jest,że kurier uprzedza telefonicznie odbiorcę, dlatego prosimy o podawanie kontaktu telefonicznego.

UWAGA !
Jeżeli nie otrzymasz paczki ani awizo w ciągu 7 dni (po informacji o wysyłce towaru) prosimy o kontakt z nami. Do odebrania przesyłki wystarczy dowód osobisty.

KOSZT WYSYŁKI KURIEREM DPD
Koszt wysyłki paczki płatność przelewem:
– do 30 kg – 19,50 netto

Koszt wysyłki paczki płatość za pobraniem:
– do 30 kg – 28,- netto

KOSZT PRZESYŁKI POCZTOWEJ UŚREDNIONY:

1.Przy płatności z góry do 10 kg wagi paczki- 13,- brutto
2.Przy płatności pobraniowej do 10 kg paczki- 17,- brutto

ZWROTY

W przypadku zwrotu Klient jest zobowiązany poinformować sklep o zamierzonym zwrocie towaru drogą emailową, w terminie do 10 dni od daty jego otrzymania.Przyjęcie towaru następuje pod warunkiem, że towaru nie używano. Prosimy także podać numer konta bankowego. Zwrot pieniędzy nastąpi w ciagu 7 dni. Powyższe zasady dotyczą tylko pełnych jednostek towarowych.Nie akceptujemy zwrotu siatek, które były odcięte z pełnych rolek.
Zakupy na fakturę VAT nie podlegają zwrotom.

Call Now Button