O nas

Zakres działalności

Dostarczamy wysokiej klasy siatki i systemy ogrodzeniowe. Produkty wykonane są z trwałych komponentów zapewniających doskonałe zabezpieczenie terenów przemysłowych i budowlanych oraz prywatnych obiektów.

Oferujemy ogrodzenia z siatki w wielu rodzajach. Posiadamy siatki drobne tkane, siatki hodowlane na woliery i do budowy klatek i wybiegów dla zwierząt i siatki leśne doskonałe do zabezpieczania dróg i autostrad. W naszej ofercie znajdą również Państwo siatki ze stali nierdzewnej, ocynkowane oraz siatki z tworzyw sztucznych. Produkty te odporne są na warunki atmosferyczne oraz atak zwierzyny.

Państwa uwadze polecamy również maty ozdobne i maskujące oraz różnego rodzaju ogrodzenia frontowe. Posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia i akcesoria montażowe do prawidłowej instalacji ogrodzeń.

DLACZEGO MY

Doradztwo i Pomoc

Zapewniamy doradztwo przy doborze siatek ogrodzeniowych i pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia.

Duży wybór asortymentu

Posiadamy wyselekcjonowane produkty renomowanych producentów. Asortyment jest odpowiednio skompletowany tak, aby nasi Klienci mogli zamówić kompletne systemy ogrodzeniowe.

Trwałość, funkcjonalność i estetyka

Duży wpływ na wygląd całej posesji ma ogrodzenie, dlatego nasze produkty wyróżnia nie tylko trwałość i funkcjonalność, ale również najwyższy poziom estetyki.

ZADOWOLENI KLIENCI

Call Now Button