Zszywacze i zaciskarki

Zszywacze i zaciskarki

Zszywacz jest narzędziem, które w zdecydowanym stopniu ułatwia pracę podczas montażu ogrodzenia siatkowego. Warto jednakże zwrócić uwagę na to, iż narzędzie to wykorzystywane może być także w wielu innych czynnościach związanych z ogrodem i domem. To właśnie dlatego jakość zszywaczy i zaciskarek jest tak bardzo istotna.

Filter

Zszywacze do siaki, czyli niezbędne narzędzie podczas montażu

Na pierwszy rzut oka, zszywacze mogą wydawać się narzędziem pomocniczym, jednakże każdy monter i osoba hobbystycznie zajmująca się majsterkowaniem wie, że ten zszywacze to zdecydowanie narzędzie podstawowe. Warto podkreślić, że szczególnie dobrze sprawdzają się podczas montowania ogrodzeń z siatki, ponieważ pozwalają skutecznie przymocować siatkę do słupka.

Nie mniej jednak, zszywacze znajdują bardzo szerokie zastosowanie także w pracach ogrodowych, ponieważ za ich pomocą spokojnie można wykonać proste konstrukcje z drutu mające na celu podtrzymywać kwiatki.

Zszywacze zastosowanie znajdują także w rolnictwie, ponieważ montaż klatek dla zwierzą za ich pomocą jest szybki, sprawny i bardzo skuteczny. Niebywałym atutem zszywaczy jest ich prostota – narzędzia te bardzo rzadko się psują, dzięki czemu jedna sztuka może posłużyć nam bardzo długi czas. Co więcej, zszywacz będzie tym bardziej trwały, jeśli wykonany jest przez znaną i renomowaną markę. Wówczas, urządzenie jest w stanie wytrwać całe lata.

Dlaczego jakość zszywek ma znaczenie?

Zszywki są tym, co trzyma zamontowaną siatkę przy słupku. Dlatego też jakość zszywek powinna być wysoka, ponieważ to od ich trwałości zależy tak naprawdę cała konstrukcja. W sklepie siatkowy.com dostępne są zszywki wykonane z różnych materiałów, takich jak aluminium, stal nierdzewna, lub zwykłą ocynkowana stal. Co więcej, dostępne są także zszywki w kolorze zielonym, które oczywiście przeznaczone są do siatek w charakterystycznym zielonkawym odcieniu. Warto podkreślić, że wszystkie zszywki w siatkowy.com wyróżniają się wysoką jakością wykonania i trwałością, dzięki czemu konstrukcje, które będą przytrzymywać, wytrwają długie lata.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są zszywacze i zaciskarki, które posiadają wbudowany podajnik i magazynek. Dzięki temu montaż ogrodzenia czy konstrukcji z siatki jest jeszcze szybszy, gdyż zszywki mogą być doczepiane jedna po drugiej.

Nie wiesz jaką siatkę wybrać? Zadzwoń do nas!

Nasi wykwalifikowani doradcy z przyjemnością pomogą wybrać siatkę, panel czy arkusz dostosowany optymalnie do Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: (41) 343-18-81

KONTAKT Z SIATKOWY COM

has been added to your cart:
Checkout
Call Now Button