Betafence to belgijska marka znana na całym świecie. Jest to światowy lider w produkcji ogrodzeń i akcesoriów do budowy ogrodzeń z ponad 140-letnim doświadczeniem. Aktualnie firma działa na całym świecie i posiada aż 8 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w 8 krajach: Belgii (Zwevegem), Wielkiej Brytanii (Sheffield), Niemczech (Schwalmtal), Włoszech (Tortoreto), Polsce (Kotlarnia), Południowej Afryce (Paarl), Turcji (Stambul) oraz Stanach Zjednoczonych (Ennis, Texas).

Betafence należy do grupy firm Praesidiad z siedzibą w Londynie w Wielkiej Brytanii. Grupa Praesidiad, w skład której wchodzą Betafence, Guardiar i Hesco, jest właścicielem wielu uznanych marek produktów, takich jak SECURIFOR®, NYLOFOR®, PANTANET®, MOTTO®, URSUS®, TERRABLOCK®, BLASTGUARD, BEKASECURE® i BEKAFIX®.

Betafence to także producent ogrodzeń, paneli ogrodzeniowych i akcesoriów do budowy ogrodzeń przykładający olbrzymią wagę do ochrony środowiska. Stosowane przez firmę Betafence jako powłoki ochronne ogrodzeń i elementów systemów ogrodzeniowych tworzywa PVC i PES - w normalnych warunkach użytkowania nie zawierają szkodliwych związków ołowiu, kadmu i chromu ani toksycznych środków plastyfikujących (DOP) i nie stanowią bezpośredniego zagrożenia dla życia i zdrowia człowieka. Firma wykorzystuje w produkcji ogrodzeń najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane technologicznie procesy z zastosowaniem szczelnej antykorozyjnej powłoki, wykonanej z materiałów najwyższej jakości.

Wybór produktów Betafence to gwarancja wieloletniej bezproblemowej eksploatacji.

Siatki i ogrodzenia Betafence a Praesidiad brand w ofercie Siatkowy.com

Filtr