Siatki hodowlane

Siatki hodowlane

Hodowla zwierząt jest bardzo wymagająca, nie tylko pod względem troski o zwierzęta hodowlane, ale także z powodu odpowiedniego zaplecza. Funkcjonalne i wygodne zagrody, klatki, wybiegi i woliery, to zdecydowana podstawa podczas hodowli drobiu i trzody chlewnej. Budowa tego typu konstrukcji wymaga różnych siatek tak zwanych hodowlanych. Siatkami hodowlanymi, mogą być nazwane różnego rodzajów siatki, wykonane z różnych materiałów i w różnych technologiach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą siatek hodowlanych w ofercie Siatkowy.com.

Siatki hodowlane

Siatki hodowlane na woliery dla ptaków i do budowy klatek dla zwierząt hodowlanych. Produkt do zabezpieczenia wybiegów przed drapieżnikami.

Filter

Rodzaje siatki hodowlanej

Budowa wybiegów, klatek czy zagród dla konkretnych zwierząt hodowlanych wymaga odpowiedniego rodzaju siatki hodowlanej. W sprzedaży dostępne są różne rodzaje siatek, które mogą być użyte jako tzw. siatki hodowlane:

  • Siatka hodowlana zgrzewana (nierdzewna, z drutu gołego, ocynkowana lub powlekana PVC)
  • Siatka leśna
  • Siatka heksagonalna (powlekana PVC oraz ocynkowana)
  • Siatki hodowlane z tworzyw sztucznych
  • Siatki tkane ze stali nierdzewnej

Dzięki tak szerokiej ofercie siatek hodowlanych, jesteśmy w stanie zapewnić materiały do budowy klatek, ogrodzeń, wybiegów, a także do grodzenia terenu pastwisk. Poniżej znajdą Państwo krótki opis siatek hodowlanych dostępnych w ofercie naszej firmy.

Siatka hodowlana zgrzewana powlekana PVC

Ten rodzaj siatki doskonale sprawdza się w przypadku budowy ogrodzenia dla kur, kaczek, gęsi, indyków i innych rodzajów ptactwa hodowlanego. Siatka powleczona jest nie tylko warstwą cynku, ale także okładziną PVC. To właśnie z tego powodu odporna jest na działanie warunków atmosferycznych, przez co ogrodzenie nie jest podatne na rdzę. Warto podkreślić, że trwałość i solidne wykonanie siatki skutecznie chroni drób przed drapieżnikami, takimi jak lisy, kuny czy jastrzębie.

Siatka hodowlana zgrzewana ocynkowana

Ten rodzaj siatki ocynkowanej najczęściej używany jest do konstruowania wybiegów i klatek dla królików oraz innych gryzoni. Siatka zgrzewana ze względu na swoją sztywność i trwałość świetnie zabezpiecza gryzonie przed drapieżnikami. Warto zaznaczyć, że siatka zgrzewana ma zawsze niezmienny rozmiar oczek, co w przypadku budowy ogrodzeń i klatek jest bardzo ważne. Warstwa cynku zabezpiecza metal przed działaniem wody, wiatru i słońca.

Siatka zgrzewana ogrodzeniowa

Ogrodzenie gospodarstwa to bardzo istotna kwestia, ponieważ dobre zabezpieczenie swojej hodowli do podstawowe zmartwienie każdego gospodarza. Zgrzewana siatka ogrodzeniowa świetnie sprawdza się podczas budowy ogrodzenia posesji, ze względu na sztywność i trwałość.

Siatki hodowlane z tworzywa sztucznego

Siatka z tworzywa sztucznego znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest trwała i tania siatka. Z siatki PCV z powodzeniem można konstruować prowizoryczne ogrodzenia, przegrody oraz proste klatki i zasieki. Ze względu na małą średnicę oczek, siatka z tworzywa sztucznego z powodzeniem może służyć jako siatka przeciwko płazom.

Siatka leśna jako siatka hodowlana

Siatka leśna jest najlepszym rodzajem siatki do budowy ogrodzeń ze względu na swój świetny stosunek jakości do ceny. Warto zaznaczyć, że montaż siatki leśnej jest bardzo szybki i prosty – można zamontować ją zarówno na prostych drewnianych stemplach za pomocą skobli lub zwykłych wkrętów, a także na specjalnych metalowych słupach. Siatka ta używana jest zazwyczaj do ogradzania pastwisk owiec, kóz, krów, alpak i innych zwierząt hodowlanych. Elastyczność i trwałość chroni konstrukcję przed działaniem leśnych zwierząt, dzięki czemu pastwisko czy zagroda są bardzo dobrze zabezpieczone.

Siatki heksagonalne

Siatka heksagonalna, która nazywana bywa także siatką sześciokątną, to doskonały materiał na różnego rodzaju zagrody, klatki i ogrodzenia dla zwierząt hodowlanych. W naszym sklepie sprzedawane są jej dwie wersje: pierwsza wersja wyprodukowana jest ze stalowego, ocynkowanego drutu, zaś druga wyróżnia się dodatkową warstwą PCV. Siatka heksagonalna najczęściej używana jest do budowy woliery dla ptactwa hodowlanego. Jej elastyczność i trwały splot skutecznie zabezpieczają zwierzęta przed drapieżnikami. Co więcej, warto zaznaczyć, że siatka sześciokątna świetnie sprawdza się także w przypadku budowy ogrodzenia dla drobiu.

Nie wiesz jaką siatkę wybrać? Zadzwoń do nas!

Nasi wykwalifikowani doradcy z przyjemnością pomogą wybrać siatkę, panel czy arkusz dostosowany optymalnie do Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: (41) 343-18-81

KONTAKT Z SIATKOWY COM

has been added to your cart:
Checkout
Call Now Button